Aktuálně při mimořádných opatření

Milí příznivci, klienti, snoubenci…

Bylo všude napsáno a řečeno už mnohé. Za mě jen pár řádků: Ano i já byla z počátku přesvědčená o nafouklé mediální bublině dokud bylo vše jen v Číně. Není tomu tak situace je vážná a je potřeba zachovat se zodpovědně a podle doporučení a zdravého selského rozumu.
I přesto, že pracuji jinak než běžné obchody a květinářství, mám nyní zavřeno a má činnost je mimo provoz. Jsem s rodinou a pečuji o děti.

V následném měsíci, či do odvolání jsou zrušené svatby a termíny snoubenců – nezoufejte, pokud se máte rádi, vezmete se jindy a já ráda udělá i potom vše proto, abych se i termínově přizpůsobila tomu co již bylo domluveno. Výzdoby interiérů, také počkají.

Nikdo neví, ani nemůže říct, jak dlouho bude toto období trvat. Proto je možné detaily inspiraci pro svatby na letní termíny posílat emailem, nebo se pokusím, jako netechnický typ zajistit například whats app videohovory, či standardní hovor přes telefon a při tom si poznámky budu psát. Každopádně za mě to není nyní na denním programu. I tak v následném týdnu připravím časy a dny kdy si k tomu sednu. Momentálně chci věnovat čas a prostor sobě a rodině, protože jsem se na volno opravdu těšila, sice přišlo zvláštním způsobem, ale KDY JINDY vypnout, zpomalit, zastavit se, upéct něco dobrého, jít na procházku do lesa, zahrát si karty, či město,jméno,zvíře…… NEŽ PRÁVĚ TEĎ.

Opatrujte se, buďte ohleduplní, zodpovědní. Když budete chránit sebe, budete chránit i ostatní. Já osobně smekám před všemi od zdravotníků … po dobrovolníky za jejich nasazení.

Nekritizujte, nikdo není neomylný, než budete kritizovat jiné zamyslete se sami nad sebou.