Aktuálně při mimořádných opatření

Milí příznivci, klienti, snoubenci…

AKTUÁLNĚ!!!
Do 24.5.  NEPRACUJI.

Omezeně sleduji příchozí zprávy a emaily.

Milé nevěsty, ANO NEREAGUJI NA ZPRÁVY, NA EMAILY, NA TELEFONY. Vím, že pro Vás váš svatební den je důležitý, spoustu z vás jste svůj termín přeložili, spoustu z vás na svém termínu trvá a tak do toho půjdete i za opatření této doby. To všechno je v pořádku. Já pro Vás květiny a výzdobu ráda udělám, JEN DO 24.5. SI DOVOLUJI  NECHAT SI A TENTO ČAS POUZE PRO SEBE, RODINU.
BUDU SE NA VÁS TĚŠIT OD 25.5. A POSTUPNĚ PAK BUDU BRÁT TERMÍN PO TERMÍNU A SPOLEČNĚ VŠE DONAPLÁNUJEME. Postupně budu jednat se snoubenci a tak i termíny na září až listopad vydržte, postupně na vás přijde řada. Také uveřejním termíny, na které již není možno vzít další svatby, je jich už dost.
Mějte všichni krásné dny Vaše Katka

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

Od 19 let jsem začala pracovat ve svém oboru sama na sebe a vždy se snažila být spolehlivou a kvalitní floristkou, dávala jsem své práci maximum, odříkala jsem si hodně volného času, odříkala jsem si koníčky, odříkala jsem si čas s přáteli a za posledních 10let jsem si odříkala i čas s rodinou. Ano často jsem pracovala na úkor své rodiny. Nelituji toho, protože moje práce mě naplňuje, dobíjí mi energii a vždy i nadále do ní budu dávat maximum.

Opatrujte se, buďte ohleduplní, zodpovědní. Když budete chránit sebe, budete chránit i ostatní. Já osobně smekám před všemi od zdravotníků … po dobrovolníky za jejich nasazení.

Nekritizujte, nikdo není neomylný, než budete kritizovat jiné zamyslete se sami nad sebou.