Chalupa 101 Vítkovice

Rodinné apartmány na horách

Chalupa 101 Vítkovice v Krkonoších

Rodinné apartmány

Naše krásná chalupa se nachází v malebném prostředí Krkonoš na okraji Krkonošského národního parku v katastru horské obce Vítkovice v Krkonoších. Horské rekreační středisko Vítkovice tvoří rozsáhlou oblast kolem celého horního toku řeky Jizerky přibližně 12 km severně od Jilemnice. Leží stranou od rušných cest a velkých krkonošských středisek, avšak zachovává jejich dobrou dostupnost. Jsou zde vhodné podmínky pro milovníky zimních i letních sportů, udržované sjezdové dráhy a běžecké tratě, cyklotrasy a pěší stezky po Krkonoších.

|   Poloha

Chalupa leží v nadmořské výšce 640 m.n.m., v tichém a klidném prostředí na jihozápadní stráni s výhledem do údolí, v nádherné a zachovalé přírodě s překrásnými přírodními scenériemi, které v létě lákají k vycházkám, jízdám na kole, houbaření, sběru lesních plodů či výletům do blízkého i vzdálenějšího okolí, v zimě pak ke sjezdovému lyžování, výletům na běžkách, sáňkování či procházkám na čerstvém horském vzduchu.

|   Nabízíme

Nabízíme Vám celoroční ubytování bez stravování v rodinných apartmánech s kuchyňským koutem, s vlastním sociálním zařízením. V bezprostřední blízkosti je autobusová zastávka „Vítkovice v Krkonoších, hotel Praha“, která v letních měsících zajistí snadnou dostupnost do vrcholových partií Krkonoš. V zimních měsících ocení návštěvníci lyžařský vlek, který se nachází přímo u chalupy. Prostředí je vhodné pro všechny věkové kategorie, především pro rodiny s dětmi.

|   Ubytování

Celková kapacita ubytování je pro 20 osob. V chalupě jsou k dispozici čtyři rodinné apartmány s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Nabízíme možnost zapůjčení dětské postýlky, či dětského kočárku. Vybavení apartmánů a pokoje včetně fotografií  uvedeno níže:

  • 4 lůžkový apartmán  č.1
  • 4 lůžkový apartmán  č.2
  • 6 lůžkový apartmán  č.3
  • 6 lůžkový apartmán  č.4

|   Vybavení

V letním období je možné využít venkovní posezení na terase nebo u ohniště, pro grilování a opékání buřtů venkovní krb či ohniště. V chalupě je k dispozici sušárna, pro cykloturisty uzamykatelná úschovna kol, která v zimních měsících slouží jako lyžárna. Děti mohou využít dětské hřiště s houpačkou, trampolínou a pískovištěm. V prostoru altánu je v létě možnost využít stůl na stolní tenis.

|   Parkování

V létě je možné parkování přímo u objektu, k dispozici parkovací místa pro 4 vozy.
V zimních měsících parkování 240m od objektu na neplaceném parkovišti u hlavní silnice.

|   Rodinný apartmán 1

Prostor je orientován na jiho-východ s výhledem na terasu a do údolí. Je zde místnost se 4 samostatnými lůžky, noční stolky, televizní stolek s TV, velká šatní skříň, kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo).
Jídelní část s kuchyňskou linkou lze od pokoje s lůžky oddělit zašupovacími dveřmi. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, vařičem, digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

|   Rodinný apartmán 2

Prostor je orientován na severo-východ s výhledem na svah a lyžařský vlek. V apartmánu naleznete pokoj se 3 samostatnými lůžky a 1 patrovou postelí, noční stolek, TV, skříňky, kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo). Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, myčkou nádobí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

|   Rodinný apartmán 3

Prostor je orientován na jiho-západ s výhledem do údolí. V apartmánu naleznete místnost se 6 lůžky (4 samostatná lůžka, 1 palanda), noční stolky, televizní stolek s TV, velké šatní skříně, kuchyňský kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo).

Jídelní část s kuchyňskou linkou lze od pokoje s lůžky oddělit zašupovacími dveřmi. Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou s indukcí el.troubou, digestoří, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

|   Rodinný apartmán 4

Prostor je orientován na jih s výhledem do údolí. V apartmánu naleznete vstupní chodbičku se skříní a věšákem. Oddělenou místnost s kuchyňským kout, jídelní stůl se židlemi a sociální zařízení (sprcha, WC, umyvadlo). Ložnice se nachází v podkroví kam vyjdete po dřevěném schodišti a je zde jeden oddělený pokoj s 2 lůžky a prostor s 4 lůžky, noční stolky, stolek s TV, 2 skříňky. Možnost rozšíření o max.2 přistýlky.

Kuchyňský kout je vybaven lednicí, varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, odkapávačem a nádobím v dostatečném množství (skleničky, hrnky, talíře, příbory, hrnce a kastroly…).

|   Zahrada a okolí

|   Ceník

Jiný počet nocí než je uvedeno v cenících je na dotaz.

Provoz, poplatky, ceny

přehledně v tabulkách